Vilniaus rajono biatlonininkų startai biatlono Europos taurės III etape

Gruodžio 18 dieną Obertillach mieste (Austria) vyko biatlono Europos taurės trečias etapas. Sprinto rungtyje stipriausias buvo italas Markusas Vindisch nesuklydęs nei karto ugnies linijose ir įveikęs distanciją per 23 min 50 sek.

Karol Dombrovski šaudydamas gulint suklydo du kartus ir turėjo įveikti papildomus 300 metrų. Antroje ugnies linijoje sportininkas nepadarė klaidų  ir finišavo 105 iš 175 startavusių atsilikdamas nuo lyderio 3 min.58 sek.. Edvin Tomaševič suklydo tik vieną kartą ir po šaudymo stovint turėjo įveiktį papildoma 150 metrų baudos ratą. Distanciją Edvin įveikė per 29 min. 49 sek. ir užėmė 140 vietą. Geriausiai iš Lietuvos delegacijos pasirodė Tomas Kaukėnas, kuris užėmė 61 vietą distanciją įveikęs per 26 min. 28 sek.

Sveikiname mūsų biatlonininkus ir linkime gerų rezultatų 2011 metais.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius                      Marian Kačanovski

Tema: Nowości