Tinklinio turnyras Bielsko – Biala mieste (Lenkija)

Šių metų gruodžio 1 – 6 dienomis Lenkijoje, Bielsko – Biala mieste įvyko tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono Avižienių vidurinės mokyklos mokiniai, reprezentuojantys taip pat Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą.
Gruodžio ketvirtą dieną prasidėjo sportiniai iššūkiai. Merginų grupėje startavo 4 komandos: PSKS Halenovo “Beskidy”; PSKS “Leszczyny”; Glivice “Olimpijczyk” ir mūsų rajono komanda. Pirmomis varžovėmis mūsų komandai buvo PSKS “Leszczyny”, kurios po įtemptos kovos turėjo pripažinti Lietuvos sportininkių pranašumą. Antrame susitikime su turnyro šeimininkais PSKS „Halenovo“ fortūna vėl buvo mūsiškių merginų pusėje. Trečios rungtynės vyko su Glivice „Olimpijczyk“ komanda, kuri irgi labai gerai žaidė ir savo sąskaitoje turėjo dvi pergales. Tarp šių dviejų komandų turėjo užsimegzti kova dėl pirmos vietos turnyro lentelėje, tai buvo rimtas išbandymas mūsų merginoms. Tačiau ir šiame susitikime viskas klostėsi puikiai, merginos susitvarkė su varžovėmis 2:0.
Kitą dieną turėjo būti sužaistos rungtynės dėl 1 – 3 vietų. Komandos užėmusios 3 – 4 vietas turnyro lentelėje kovojo dėl bronzos, 1 – 2 dėl aukso medalių. Avižienių komanda antrą kartą turėjo susitikti su merginomis iš Glivice „Olimpijczyk“. Puikus įžaidimas ir stiprios atakos buvo stiprioji mūsų komandos pusė. Po aršios kovos Vilniaus rajono sportininkės džiaugėsi pergale ir aukso medaliais. Net tris žaidėjos iš Lietuvos buvo išskirtos garbingais titulais: Aliona Gaidulevič (geriausia komandos žaidėja), Renata Sinkevič (geriausia turnyro puolėja) ir Kamila Vinckevič.
Gerai pasirodė ir vaikinų komanda iš Avižienių vidurinės mokyklos, reprezentuojantys taip pat ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą. Pirmą dieną vaikinai rungtyniavo su visomis komandomis, antrą dieną vyko kovos dėl vietų. Vilniaus rajono sportininkai kovojo dėl trečiosios vietos. Sėkmė buvo mūsų sportininkų pusėje – jie laimėjo kovą ir iškovojo trečiąją vietą.
Apsilankymas Bielsko – Biala mieste neapsiribojo vien sporto varžybomis. Organizatoriai paįvairino turnyro programą kultūriniais renginiais, ekskursijomis į žymias vietas. Sportininkės turėjo progą ne tik eilinį kartą patikrinti savo meistriškumą, bet ir praturtinti savo pasaulėžiūrą.
Linkime mūsų sportininkams tolimesnių sėkmingų varžybų.