Lengvaatlečių medaliai jaunių ir jaunučių zoninėse varžybose

Gruodžio 12 d. vyko jaunių ir jaunučių zoninės lengvosios atletikos varžybos. Varžybos vyko trijose zonose: Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos trenerių Zenono Zenkevičiaus, Kęstučio Velikianeco ir Vytauto Gražio lengvaatlečiai gynė mokyklos ir rajono garbę
3000 m distancijoje 1992-1994 m. gim. amžiaus grupėje Ivona Pietrovska (tr. Z. Zenkevičius) užėmė 6 vietą. Pirmą vietą šioje grupėje laimėjo R. Meidutė iš Utenos.
Bronzos medaliu buvo apdovanota Justina Mašaro (tr. Z. Zenkevičius), kuri 600 m. įveikė per 1.54,18. Pirmąją vietą šioje rungtyje laimėjo Agnė Šapokaitė iš Utenos (laikas 1.52,89).
Tarp vaikinų 1995-1996 m. gim. trenerio Kęstučio Velikianeco auklėtinis Hubertas Ponsevičius 600 m bėgime užėmė 5 vietą, o trenerio Zenono Zenkevičiaus auklėtiniai Tomaš Rimkevič ir Artur Narvoiš finišavo septintoje ir aštuntoje vietoje.

Dar vienas trenerio Zenono Zenkevičiaus auklėtinis Edvard Gatovski tapo nugalėtoju tarp jaunių 600 m bėgime.

1000 m distancijoje tarp jaunių Agnieška Kolesnik (tr. V. Gražys) iškovojo 2 vietą, o Justina Kisel (tr. Z. Zenkevičius) laimėjo 4 vietą. Violeta Godlevska nugalėjo 3000 m bėgime. Toje pačioje rungtyje tarp vaikinų Tomaš Simanovič laimėjo 2 vietą, o Tomaš Ruban buvo šeštas. 1995-1996 m. gim. amžiaus grupėje 1000 m bėgime Mažvydas Juščius laimėjo 3 vietą, o Radoslav Aleksandrov – ketvirtą vietą.