Biatlono Pasaulio taurė, I etapas

Šių metų gruodžio 3-6 dienomis Švedijoje, Ostersund mieste vyko biatlono Pasaulio Taurės I etapas, kuriame dalyvavo stipriausi pasaulio biatlonininkai. Po gerų startų Europos Taurės varžybose teisę dalyvauti Pasaulio Taurės varžybose gavo ir Lietuvos sportininkai: Tomas Kaukėnas, Rokas Suslavičius, Mindaugas Kavoliūnas ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos trenerio Marijano Kačanovskio auklėtinis Karol Dombrovski.
Atsižvelgiant į jauną Lietuvos sportininkų amžių, 10 km sprinte startavo tik Rokas Suslavičius ir Mindaugas Kavoliūnas. Tuo tarpu Tomas Kaukėnas ir Karol Dombrovski ruošėsi estafečių startui.
Estafetėje pirmas bėgo Tomas Kaukėnas, antras – Mindaugas Kavoliūnas, trečias – Rokas Suslavičius ir ketvirtas – Karol Dombrovski. Lietuvos vyrų estafetė Pasaulio Taurės varžybose – pirmoji nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, iki šiol Lietuvos atstovai startavo tik individualiose rungtyse.
Pasirodymas Pasaulio Taurės varžybose atvėrė naują puslapį Lietuvos istorijoje ir džiugina faktas, kad prie istorijos kūrimo prisideda mūsų sporto mokyklos auklėtinis Karol Dombrovski.