Sėkmingi biatloninikų startai Ignalinoje

Sausio 3 dieną Ignalinoje biatlonininkai varžėsi dėl kelialapio į Pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionato Švedijoje, dalyvauti Lietuvos rinktinės sudėtyje, kuris vyks šių metų sausio 24-vasario 2 dienomis Torsbi mieste.
10 km sprinto distancijoje su 4 ugnies linijomis, šaudant gulint + stovint + gulint + stovint, varžėsi biatlonininkai gimę1991-92 m. Atrankinėse varžybose, taip pat dalyvavo 1993 m. ir jaunesni VRSSM trenerio Marijano Kačanovskio auklėtiniai: Macej Mikelevič, Edvin Tomaševič ir Kšyštof Mikelevič.
Šį kartą Ignalina nebuvo svetinga, pasitiko -17oC šaltis. Biatlonininkams šalo rankos ir kojos, nevisiems pavyko pasiekti finišą. Praėjus 6 km distanciją, stipriai sušalo ir nustojo varžytis Macej Mikelevič, būdamas lyderiu tarpe. Šias atrankines varžybas laimėjo, trenerio Marijano Kačanovskio auklėtinis Edvin Tomaševič, kuris greičiausiai įveikė 10 km. distanciją , aplenkus 1 min. 26 sek. Liudą Valančiūną iš Anykščių ir 1 min. 59
Sausio 6 dieną Edvin Tomaševič su Lietuvos biatlono jaunių rinktine išvyksta dalyvauti Europos biatlono taurės varžybose, kurios vyks Vokietijoje 8-10 dienomis ir sausio 13-16 dienomis Čekijoje. Po 7 dienų stovyklos išvyks į Pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionatą Švedijoje Torsbi mieste. Geriausias mūsų sportininkas Karol Dombrovski jau sausio 2 dieną išvyko į Vokietiją, dalyvauti Pasaulio biatlono taurės varžybose, sausio 19-24 dienomis dalyvaus Pasaulio biatlono taurės etape Italijoje ir po visų šių varžybų, taip pat vyks į Švediją dalyvauti Pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionate.
Sveikiname mūsų geriausius sportininkus ir linkime gerų startų.