Lietuvos mokinių slidinėjimo pirmenybės Ignalinoje 2010-01.08

2010 m. sausio 8 dieną į Ignaliną suvažiavo slidininkai iš Utenos, Ignalinos, Vilniaus, Visagino ir kitų Lietuvos miestų dalyvauti Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų slidinėjimo asmeninėse pirmenybėse. Pirmą dieną varžybos vyko laisvu stiliumi.
Iš Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovų geriausiai šiose varžybose pasirodė Adam Mikelevič iš Nemenčinės. Jis 1996 gim. m. ir jaunesnių amžiaus grupėje 2 km distancijoje laimėjo trečią vietą, trasą įveikęs per 5 min. 47 sek. Edvin Mikelevič iš Buivydžių tokią pačią distanciją įveikė per 6 min. 16 sek. ir užėmė 5 vietą. Jaroslav Branicki iš Mostiškių užėmė 17 vietą.
1994-1995 gim. m. amžiaus mergaičių grupėje Violeta Žilinska iš Mostiškių 3 km distancijoje užėmė 5 vietą. Šarūnas Jukna 5 km distancijoje buvo aštuntas.
Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmingų startų ateityje.