Sėkmingas Edvino Tomaševič startas Europos taurės biatlono varžybose 2010-01-09

Šių metų sausio 9 dieną Vokietijoje Altenberg mieste vyko Europos Taurės biatlono varžybų 4 etapas. Varžybose dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos, trenerio Marijano Kačanovskio auklėtinis Edvin Tomaševič. Šešiolikmetis Biatlonininkas iš Lietuvos varžėsi su stipriausiais Europos biatlonininkais, pasaulio ir olimpiniais čempionais.
Edvinas startavo 10km sprinto varžybose su šaudymu stovint + gulint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį – 150 m baudos ratas. Šioje sprinto distancijoje startavo 138 dalyviai. Edvin Tomaševič po pirmo šaudymo turėjo du netaiklius šūvius, todėl papildomai turėjo įveikti 300 m. Antrame šaudyme Edvin vėl turėjo du netaiklius šūvius. Finišo liniją Edvin Tomaševič kirto 108 vietoje, 10 km trasą įveikdamas per 38 min. 40 sek.
Geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Andrius Timochin iš Visagino, kuris užėmė 78 vietą. Igalinietis Darius Čepulis užėmė 92 vietą. 10 km sprinto varžybas laimėjo vokietis Toni Long.
Sveikiname mūsų biatlonininkų ir linkime sėkmingo starto 2010 m. sausio 10 d. Europos Taurės 5 etape.

Tema: Archyvas