Respublikańskie uczniowskie zawody narciarskie w Ignalinie 2010-01-08

8 stycznia do Ignaliny zjechali siÄ™ narciarze z Uciany, Ignaliny, Wilna, Wisagini, Onikszt na Indywidualne Uczniowskie Mistrzostwa Litwy w narciarstwie klasycznym. W pierwszym dniu narciarze rywalizowali stylem dowolnym.

Najlepiej z przedstawicieli Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego wystąpił Adam Mikielewicz z Niemenczyna w grupie wiekowej 1996 r. ur. i młodsi na dystansie 2 km. Adam Mikielewicz 2 km pokonał za 5 min. 47 sek. i zajął 3 miejsce, zdobywając brązowy medal Uczniowskich Mistrzostw Litwy w narciarstwie klasycznym. Piąte miejsce zajął Edwin Mikielewicz z Bujwidz, pokonując 2 km za 6 min. 16 sek. Jarosław Branicki z Mościszek zajął 17 miejsce.

W grupie wiekowej 1994-1995 r. ur. wśród dziewcząt Wioleta Żylińska z Mościszek na dystansie 3 km zajęła 5 miejsce. Szarunas Jukna 5 km pokonał za 16 min. 28 sek. i zajął 8 miejsce.

Pozdrawiany Adama Mikielewicza i życzymy udanych startów w przyszłości.

Tema: Archiwum