Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos lengvaatlečiai ant garbės pakylos Marijampolėje

Birželio 25-26 dienomis Marijampolėje vyko „Sūduvos“ taurės Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose taip pat dalyvavo lengvaatlečiai iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos bei Lietuvos.
Labai gerai šiose varžybose pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtinės iš Paberžės. 1993-1994 gim. m. amžiaus grupėje tarp merginų 1500 m distancijoje mūsų bėgikės Agnieška Kolesnik ir Violeta Godlevska nuo pat starto buvo tarp lyderių, o prizinių vietų laimėtojos paaiškėjo paskutinėje trasos tiesiojoje. Finiše pirmą vietą ir „Sūduvos“ taurę iškovojo Agnieška Kolesnik, 1500 metrų trasą įveikusi per 4 min. 47 sek. Violeta Godlevska distancijoje užtrūko 4 min. 50 sek. ir užėmė 3 vietą. Moterų grupėje 1500 metrų distancijoje gerai bėgo Snežana Dopolskaitė, kuri distanciją įveikė per 5 min. 03 sek. ir užėmė 3 vietą.

Vyrų grupėje 5000 m trasoje Valdas Dopolskas užėmė 5 vietą, distanciją iveikęs per 13 min. 35 sek. Dariuš Verkovski 400 m bėgime pasiekė asmeninį geriausią rezultatą ir užėmė 11 vietą.

Sveikiname mūsų lengvaatlečius ir linkime sekančių sėkmingų startų.