Šarūnas Jukna – Lietuvos Jaunučių Lengvosios Atletikos Pirmenybių čempionas

DSC_8049Birželio 22-23 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės.

Labai gerai pirmenybėse pasirodė nemenčinietis Šarūnas Jukna, kuris antrą varžybų dieną 3000 m startavo distancijoje tarp vaikinų, gim. 1995-1996 metais. Nuo pat starto lyderių grupėje buvo Lukas Jasinskas iš Klaipėdos, Tomas Rėzgis iš Šiaulių ir mūsų Šarūnas Jukna. Likus 600 m iki finišo Šarūnas padidino bėgimo tempą ir tapo lyderiu, o paskutinį 400 m ratą bėgo dar greičiau, taip, kad  jo artimiausi varžovai jau nebegalėjo jo pavyti. Šarūnas Jukna 3000 m distanciją įveikė per 9 min. 56 sek ir iškovojo 1 vietą bei Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių aukso medalį, už savęs palikdamas Luką Jasinską (laikas 10 min. 00,92 sek.) ir Tomą Rėzgį (laikas 10 min. 09,25 sek.).

Pirmą varžybų dieną Šarūnas Jukna varžėsi perpus trumpesnėje distancijoje – 1500 m ir užėmė 6 vietą (laikas 4 min. 39 sek.).

Sveikiname Šarūną Jukną ir linkime gerų rezultatų ateityje.